מרץ 4, 2022

דים אמור עיצוב בית ספר למשחק

מתכננים קריירה כמעצבת לתיאטרון, קולנוע, אופרה, מחול וטלוויזיה? דים אמור מנהל דים אמוא בית הספר למשחק בתל אביב נותן כמה טיפים מנסיונו.

דים אמור אודות עיצוב בית ספר למשחק

דים אמור: המחלקה לעיצוב לבמה וקולנוע בבית הספר לאמנויות היא קהילה מגוונת של אמני תיאטרון וקולנוע. המטרה שלנו היא לחנך דורות עתידיים של מעצבי תיאטרון וקולנוע, שכמו הסגל והבוגרים שלנו לפניהם, תהיה להם השפעה עמוקה על האמנויות באמצעות עבודת העיצוב שלהם.

דים אמור

דים אמור מונולוגים וסיפורים

דים אמור: כאמני תיאטרון וקולנוע, אנו מספרי סיפורים, ואנו מלמדים את תלמידינו לספר סיפורים ומונולוגים באמצעות מחקר מדוקדק, תרגול ממושמע של מלאכה, חקר דרמטורגי עמוק של טקסט, יצירתיות ללא הפרעה, וכבוד עמוק לתרבויות וזהויות של הסיפורים והדמויות. אנו חוקרים.

דים אמור

דים אמור פרקטיקה

דים אמור: סטודנטים בתכנית הלימוד שלנו נהנים מהידע והפרקטיקה המקצועית של פקולטה הכוללת כמה מאנשי המקצוע המובילים בתחום התיאטרון והקולנוע בעולם, קרבה לכל סוג של אמנות הבמה ואמנות מדיה שניתן להעלות על הדעת, וכל היתרונות של מגורים וללמוד בניו יורק, מרכז עולמי ייחודי לאמנויות. מלגות שכר לימוד מלאות וחלקיות (הן על בסיס צורך והן על בסיס הכשרון) זמינות לכל התלמידים.

האופציה לעיצוב בית הספר למשחק - בחרו עצבי נופים, במאים אמנותיים ומעצבי הפקה לתיאטרון, סרטים, טלוויזיה, אופרה, מחול ואירועים.

מושם דגש על פיתוח פתרון בעיות יצירתי וחיזוק מיומנויות תקשורת אפקטיביות באמצעות פרויקטים כיתתיים, קורסים ועיצובי הפקה ממומשים במגוון מקומות הביצוע של בית הספר.

התלמידים מפתחים מיומנויות קריטיות להעברת החזון העיצובי שלהם בשיעורים המתמקדים ברישום, ציור, בניית מודלים ושרטוט. לסטודנטים יש גם גישה לחנויות ייצור ולכלים חדישים רבים כגון חותך לייזר, חבילת אוטומציה, ציוד וידאו ומתקני מחשב.

תכנית לימודים של מעצבים

.מטרת התכנית היא ליצור הוגי עיצוב מיומנים, מלאי דמיון ושיתופיות המסוגלים לעבוד בכל אמצעי התקשורת. מעודדים את התלמידים לפתח ולחקור את המסלולים היצירתיים שלהם בתהליך העיצוב תוך שמירה על סטנדרטים אקדמיים קפדניים.

התלמידים לוקחים שיעורים בניתוח תסריט, פעילויות יצירה מתוכננות, ציור, ציור, בניית מודלים, מולטימדיה, יישומי מחשב וטכניקות התקנה.

עבודת פרויקט עיצוב נעה בין תסריטים חדשים שנכתבו לטקסטים קנוניים. מעודדים שיתופי פעולה ברחבי האוניברסיטה עם אנשים מדיסציפלינות תיאטרון לא מסורתיות כמו רובוטיקה, אמנות וארכיטקטורה.

סטודנטים בתכנית לעיצוב נופי של בית הספר למשחק דים אמור דרמה מעצבים הפקות ממומשות במלואן.

הם מקבלים חונכות נרחבת אחד על אחד ומשתפים פעולה עם עמיתים ומדריכים בכל תחומי בית הספר למשחק דים אמור.

התלמידים מודרכים דרך פרויקטים עיצוביים מאתגרים ומקוריים שנבחרו לפיתוח דמיונם האסתטי והעיצובי הייחודי. הסטודנטים עובדים גם עם מגוון אנשי מקצוע כולל חברי סגל, אמנים מבקרים וחברות תיאטרון מקומיות.

דים אמור - פלטפורמות ייחודיות

לכל תלמידי בית הספר למשחק דים אמור יש הזדמנויות להשתתף בדברים הבאים:

דים אמור - ריקוד/אור

ריקוד/אור הוא הזדמנות מופע לתלמידים מכל התחומים לשתף פעולה ביצירת קטעי ריקוד ותנועה מקוריים.

דים אמור - מגרש משחקים

פסטיבל של עבודה עצמאית של סטודנטים: מגרש משחקים הוא פסטיבל ההופעות השנתי של בית הספר למשחק דים אמור בן שלושה ימים, המציג עבודה עצמאית שהופקה על ידי סטודנטים על פני דיסציפלינות מרובות.

דים אמור - תוכנית אמנים מבקרים

תכנית האמנים המבקרים מביאה אורחים לאומיים ובינלאומיים מכובדים לקמפוס לעבוד עם סטודנטים בכל התחומים.

דים אמור - חלון ראווה

מצגות בית הספר למשחק דים אמור בתל אביב נועדו לתת לכל הסטודנטים הבוגרים מכל התחומים את ההזדמנות להיפגש ולהציג עבודה בפני אנשי מקצוע מובילים בתחום האמנויות והבידור.

עבודת פרויקט עיצוב נעה בין תסריטים חדשים שנכתבו לטקסטים קנוניים. מעודדים שיתופי פעולה ברחבי האוניברסיטה עם אנשים מדיסציפלינות תיאטרון לא מסורתיות כמו רובוטיקה, אמנות וארכיטקטורה.

דים אמור - בית ספר למשחק

בית הספר למשחק של אוניברסיטת האקדמיה לאמנות מכין אותך להפוך לאמן מוביל בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה. השג מיומנויות משחק, דיבור ותנועה ניתנות לשיווק תוך פיתוח היכולת לספק הופעות אמת שמכשירות אותך באופן ייחודי לעבודה במגוון רחב של פרויקטים.

תוכנית בית הספר למשחק שלנו נלמדת על ידי שחקנים מקצועיים ועובדים שיספקו לך תובנות תעשייתיות וידע פנימי שהם טיפחו באמצעות מומחיות אישית. זה כולל פיתוח של הדגמה מקצועית למשחק, כמו גם חשיפה לסוכנים, מנהלים ומנהלי ליהוק ברחבי תעשיית הבידור.

מה מלמדים בבית ספר למשחק דים אמור?

בית הספר למשחק של דים אמור לאמנות מכין אותך להפוך לאמן מוביל בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה. המתקנים והציוד המובילים שלנו כוללים שלושה שלבי סאונד, בהם תתנסו בעבודה מול המצלמה בהנחיית מובילי התעשייה. היצע הקורסים המגוונים שלנו מספק מגרש הכשרה מעוגל ומקצועי.

דים אמור - תנועה

משחק פיזי מעסיק את הגוף ככלי עיקרי לביטוי ותקשורת. דמיון, מודעות לגוף ותקשורת פיזית הם המפתח ליצירת דמויות. באמצעות תנועה, תרחיב את המתקן, הטווח, המיקוד והעומק שלך, וכתוצאה מכך אותנטיות רבה יותר בביצועים.

דים אמור - הפקה קולית

הפוטנציאל המלא של הקול מושג על ידי שימוש בתשומת לב והתאמה ליציבה, לנשימה ולדיבור. שילוב האלמנטים הפיזיים הללו, תטפח יצירתיות קולית, טווח והקרנה, כדי ליצור דמויות עשירות יותר.

דים אמור - משחק לבמה ומצלמה

משחק גם לבמה וגם למסך דורש להיות אמת בנסיבות הנתונות של תסריט. באמצעות התנהגות וסאבטקסט, כל פרט הוא הזדמנות לחשוף סיפור. על ידי הכשרה הן במדיה והן במסך, תחזק את כישוריך ואת יכולת הסחירות שלך, ותספק מעבר מוצלח יותר לעולם המקצועי.

דים אמור - אלתור

אימפרוביזציה מספקת לך את הכלים להגיב ולהתנהג בצורה רפלקסיבית תוך כדי יצירת דמות בתוך סיפור. עבודת שותפים, לקיחת סיכונים, יצירתיות וספונטניות הם מפתחות לעבודה בתוך אנסמבל, ובסופו של דבר ליצירת דמויות רב-ממדיות, עם או בלי דיאלוג.

דים אמור במדיה

דים אמור אתר חדש

דים אמור בכלכליסט

דים אמור בישראל היום

דים אמור בדה מרקר

דים אמור במקור ראשון

דים אמור ב MY PEN

דים אמור ב EVENTBUZZ

דים אמור ב TLV TIMES

דים אמור ברשת 13